Sprzedaż złota

Lombard to nie tylko szybka gotówka pod zastaw, lecz również dobre miejsce, gdzie znajdziemy wiele atrakcyjnych wyrobów jubilerskich w okazyjnych cenach.

Niektóre skarby, które znajdują się w lombardzie, są same w sobie bardzo wartościowe. Każdy wystawiony do sprzedaży wyrób ze złota zawiera szczegółowy opis, masę, oraz próbę biżuterii wraz z informacją o tym, czy jest on nowy, czy używany. Przedmioty, których klienci nie są w stanie lub nie chcą odebrać, trafiają do sprzedaży. Jeśli lubisz polować na cenowe okazje, cenisz unikatowość lub szukasz nietypowego prezentu dla kogoś bliskiego, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Czeka na Ciebie luksusowa biżuteria (srebro, złoto) oraz drogocenne przedmioty o randze kolekcjonerskiej.

Część oferowanych przez nas towarów możecie Państwo oglądać za pośrednictwem portalu olx.pl w zakładce na stronie Na sprzedaż

Oferujemy sprzedaż:

  • Złota,
  • Wartościowej biżuterii,
  • Brylantów i diamentów.

Dlaczego opłaca się kupować w Lombardzie?

Wśród przedmiotów wystawionych na sprzedaż można trafić na prawdziwe perełki! Dokładnie sprawdzamy każdy przedmiot przyjmowany w zastaw. Musi być oryginalny, wartościowy i być pełnoprawną własnością klienta. Sprzedajemy tylko sprawdzony i potwierdzony towar. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Złotej Biżuterii używanej jak i nowej, w naszych punktach.

Najlepsze ceny w Bydgoszczy!